Zmyslové vnímanie na 100 %

Zmyslami vnímame celý náš svet. Každý z nás, čo má zdravé všetky zmysly si ani len nevie predstaviť, že by o jeden z nich mohol prísť. Je to príliš smutná predstava a nevie ako by s tou danou okolnosťou naložil. Najmä takí ľudia, ktorí nemajú istý zmysel už od narodenia sú ľudia, ktorí vlastne nevedia o čo prichádzajú. Možno práve tým to zvládajú oveľa lepšie ako tí ľudia, ktorí o daný zmysel prídu a vedia, že už ho nikdy nezískajú späť. Smutné, ale je to život.

body-scape-5389995_1920

Senzuálna masáž Bratislavatantra sa venuje takým masážam, pri ktorých vám vycibria vaše zmysly na maximum. Budete vnímať všetko dokonale ako keby vám jeden zmysel vypadol a druhý sa naopak posilnil, ale samozrejme bez toho výpadku. Všetky zmysly sa vám posilnia a budú vnímať danú masáž ako jeden nádherný celok, ktorý vám lahodí. Lahodí telu, pretože dotyky masérky sú priam nadľudské. Jej nežné a jemné ruky vám ukážu, čo je to raj na zemi. Niekedy je masáž prevádzaná aj inými časťami tela masérky a tým sa vám zbystria vaše zmysly ešte viac. Najlepšie je to prvý krát, keď neviete do čoho idete a čo máte očakávať. Vtedy máte vaše zmysly naozaj nastražené. Plne vnímate každý detail, ktorý sa odohráva na danej masáži. Niečo môžete na prvý raz aj prehliadnuť, ale ďalší krát si všímate, že ste oveľa vnímavejší ako predtým. To už vaše zmysly zasiahli vyššie sily a vy ste sa naučili podvedome vnímať všetky okolnosti.

scent-1431053_1920

Tak čo? Aj vy by ste chceli mať vaše zmysly vybičované na maximum a užívať si každý deň naplno? Naplno ho vnímať a vedieť, že toto ste naozaj vy na sto percent? Chceli by ste si posilniť svoje zmyslové vnímanie, ktoré ste doteraz úplne zanedbávali v dôsledku vašich nakopených povinností? Máte dojem, že toto bude to pravé pre vás, aby ste zažili nové rozmery vnímania?

Netreba váhať, ale treba konať. Hor sa do toho.