Víkendový dom

Mnohí z nás najmä tých, ktorí bývame v meste, túži aspoň na chvíľu odísť do prírody z rušného a prepchatého mesta plného smogu a výfukových plynov. Chceme načerpať silu a energiu, ktorú môžeme získať len v prírode. Uprostred lesa, na lúke, či pláži, kde si môžeme sadnúť na deku a pozorovať hru listov, či počúvať vtáčí spev alebo šum vĺn. Avšak vo svete, kedy cena elektrickej energie stúpa a cena nehnuteľností je nedostupná pre väčšinu z nás, o kúpe chaty, alebo nejakého víkendového domčeka či aspoň apartmanu v dovolenkových oblastiach nemôže byť ani reč. Avšak počuli ste o mobilných domoch?

mobilný dom

Je to varianta, ktorá nám ponúka plná komfort klasického bývania a okrem toho si ju môžete odviesť kamkoľvek. Dalo by sa povedať, že mobilný dom je kombinácia klasického bývania a karavanu. Znie to lákavo nie? Kto ma rád ekologické bývanie a nepotrebuje mať prehnaný luxus, práve naopak chce sa spojiť s prírodou, relaxovať a žiť zdravo a ekologicky, mobilný dom môže byť pre neho správna voľba. Mobilný dom sa za malý poplatok dá doviesť na určité miesta. Dokonca si aj veľkosť mobilného domu môžete zvoliť sami, podľa finančnej možnosti ako aj vašich preferencií.

mobilný dom

Spoločnosť Euro-mobilné domy má v stálej ponuke 80 druhov mobilných domov a okrem toho pripravuje ďalšie mobilné domy do svojej ponuky, takže je si naozaj z čoho vyberať. Pozrite si ponuku na internetovej stránke spoločnosti, kde sa dozviete bližšie informácie ohľadom každého typu domčeka. Niektoré sú vyslovene víkendové, niektoré sú prispôsobené dokonca k celoročnému bývaniu. Voľba je už na vás a vašich možnostiach. Domčeky môžete vidieť aj naživo, pred tým ako ich kúpite. Stačí si dohodnúť obhliadku na uvedenom telefónnom čísle, ktoré máte nonstop k dispozícii a môžete sa odísť pozrieť na svoj možno nový domček. Kúpte si svoj mobilný domček a prevezte si ho kamkoľvek budete chcieť.