Privátna spoločníčka si prešla životnou skúškou

Som privátna spoločníčka a nehanbím sa za to, pretože robím to, čo milujem. Sex je trvalou podstatou môjho života, pracovného aj súkromného a nemienim sa ho vzdať. Chcete si prečítať skutočný príbeh – spoveď privátnej spoločníčky https://www.privatportal.sk/blog/skutocny-pribeh-spoved-privatnej-spolocnicky? Je v poriadku byť nymfomankou a svoju záľubu vedieť využiť vo svoj prospech – práca mi prináša uspokojenie, finančné ohodnotenie a úspech. Sex privát je jedna z mojich najlepších životných skúseností, aj keď v spoločnosti priateľov, známych či rodiny som v súvislosti s touto témou diskrétna. V tomto povolaní ma však nestretli len úžasné chvíle, ale aj problémy, s ktorými som skutočne nepočítala. Myslím, že na svoje povolanie som vždy mala skvelé predpoklady – moja bezprostrednosť, veselosť, atraktivita nikdy mužov nenechali chladnými. Som vášnivá, aj v posteli viem, čo chcem a viem si spoločné chvíle užiť dosýta, nuž nečudo, že mi muži ležia pri nohách.

sexi

Fyzická príťažlivosť pre mňa znamená veľa a za každých okolností chcem pôsobiť upravene a udržiavane – aby na mňa muži hľadeli s obdivom a túžbou a ženy so závisťou. Klientelu si vyberám, avšak dôležitá je aj komunikácia, vedieť odkomunikovať s klientom každú situáciu. Moja prirodzená živočíšnosť je vlastnosť, po ktorej muži vždy šaleli. Niektoré veci sú v sexpriemysle tabu, a tými sú intímne partnerské vzťahy s klientami – mojou zásadou je oddeľovať prácu od súkromného života. Môj terajší partner je oboznámený so situáciou a dostatočne zrelý, aby pochopil, čo pre mňa moja práca znamená a aké miesto má zase v mojom živote on a vzťah s ním.

sexi

Rovnako sa snažím udržať si hranice s každým mužom, ktorému po čase začnem byť blízka aj inak ako sexuálne a striktne si udržiavať čisto pracovný typ vzťahu. Jeden klient sa však z tohto rámca vymykal – Martin po mne začal túžiť viac a viac a neustále mi opakoval, ako si bezo mňa nevie predstaviť svoj život. Hoci svoju prácu milujem, prvýkrát som sa cítila pod nátlakom a nepríjemne. Spočiatku to začalo len darčekmi a komplimentmi, neskôr mi spôsobil výrazné problémy v práci a s bývalým priateľom, s ktorým som sa pod jeho vplyvom rozišla. Neustále peklo, prenasledovanie skončilo až po dvoch rokoch, kedy som sa konečne tohto neoblomného človeka zbavila. Tento príbeh nie je príbehom lásky, ale závislosti, ktorá môže veľmi znepríjemniť až zničiť človeku medziľudské vzťahy, pohodu, ale celkovo postoj k životu. Mám šťastie, že sa napokon skončil pre mňa v dobrom a mám aktuálne priateľa, ktorý pri mne stojí za každých okolností. Nikdy nie je na škodu byť ostražitý a nebáť sa povedať nie. Zaujímajú vás podobné príbehy?