Vráť sa zdravý svet bez podvodu

Ó bože tie firmy dosť často sa stretávame určite aj vy čo sa týka podvodov. Sú aj solídne firmy ale tých si myslím je ako ŠAFRANU. Aj voľakedy to bolo podobne. Ale si myslím že teraz ešte horšie . Vid tzv. COVID 19 som čítala článok že to bolo úmyselne vymyslené lebo je nás veľa sme premnožený jednoducho povedané chcú modernú genocídu. TZV. 5 G citujem sú prepojený 5 G sieťou a sú namierený proti nám čo nie sme očkovaní ako zbrane. Budú postupne umierať na chorobu tzv. choroba X. Aj 5 G je nebezpečné pre ľudí všetko to riadi USA a spol. Ja mať moc tak ich zavriem. Toto je jeden hrozný svet. Tým že začal COVOD 19 tým spustili 3 sv. v plus spustili vakcína a iné šialenstvo hrozný svet ľudia zlý. Človek má normálne strach. Aj niečo do éteru povedať že budete odpočúvaný cez mobile a pod. Že nie čo plánovať no neviem či to má nejaký význam.

vyvolanie chorôb mutácie

Niekto by povedal hlúpi človek uverí že je to potrebné všetko čo sa robí očkovanie a pod. Je to podvod veľkého zrna . Chcela by som vedieť koľko ľudí je hlúpych že sa nedali zmanipulovať očkovať. Tie vakcína vám zničia celú DNA sú naprogramovaný. My neočkovaný to už nedáme do poriadku skôr my sme terče. Poznám pár ľudí neočkovaných ale ozaj pár chcela by som vytvoriť skupinku ľudí čo ostali normálny že sa nedali očkovať ostali pri zemi. Tí ľudia čo sa dali očkovať plno ľudí umrelo aj ochorelo ešte viac než bolo. Mám známu lekárku nedala očkovať povedala že ľudia čo sa dajú postupne umrú tiež ochorejú. Veď tí ľudia čo sú očkovaní hrozne vyzerajú úplne zmenený aj výzor aj správanie všetko. Sú ako roboty. Mám tu suseda je hrozne schudnutý ako rakovinu keby mal to od toho očkovania pretým bol fešák nebol tlstý nebol ani tučný normálnu vyšportovanú postavu mal to nie on.

biznis farmácie

Minule povedal že stále chodí po lekároch des . On ma zrakovú chybu krátkozrakosť a že veľmi zle vidí operovali ale mu hrozí ako slepota a zistili mu SKLEROZU MUTIPLEX  nič mu pretým nebolo bol zdravý športovec. Dali mu plný invalidný dôchodok nemôže vôbec robiť ledva doma niečo urobí je to mladý človek má vyše 40 rokov. Aj ľudia čo majú chronické zdravotné problémy sa im dupľom spustili príznaky ochorenia. Ale konečne potme aj na inú tému malo by malo aj písať . Dnes tu budem len do skončenia článku lebo o 11. 30 do 13 a potom o 14. 30 hod. Ale ešte musím do obchodu. Ešte neskôr mám výklady. Uvidím ako sa zajtra vybavím by som potom písala idem vybavovať. Dnes mi kuriér donesie balík. Chcem od dnes sa zamerať už na trvalo na MAKROBIOTIKU VEGETARIANSTVO viem že je to tiež o biznise propaguje to viac firiem ale mám aj kurzy zdravej výživy.