Špičkový dizajn ATS

Vo všeobecnosti platí, že nemecké výrobky spĺňajú vo svete tú najvyššiu kvalitu. Akýkoľvek produkt vyrobený značkou ATS tiež nie je výnimka, preto je na mieste, ak prvá voľba pri zmene hliníkových diskov, padne práve na túto značku. Jej jedinečnosť a dizajn sa podpisujú na každom modeli hliníkových diskov, dopĺňajúcich luxusné farebné prevedenie cez polar silver, dark grey, či diamond black. Ukážku kvalitného prevedenia si môžete všimnúť na lúčoch jednotlivých diskov, kde máte istotu, že hrany sú dokonalo zaoblené a vzory inovatívne spracované. Značka ATS vyrába priemer kolies od 15 do 20, tak je vhodná pre akékoľvek osobné motorové vozidlo. Rozteč sa pohybuje klasicky od 4×98 po 4×108 a 5×98 až po 5×130. Šírka disku v palcoch je od 6“ do 11“.

ATS Perfektion Royal Silver

Taktiež disky vyžadujú aj špeciálnu starostlivosť. Dajú sa ľahko udržiavať, pretože sa ľahšie čistí vnútorná strana, a tak tam nevznikajú nánosy. Existujú takzvané čističe diskov, ktoré sú presne na to určené, neodporúčame používať obyčajné saponáty z kuchyne. Taktiež neodporúčame umývať disky v autoumyvárkach, ak tam tlak vody presahuje 1 bar. Nikdy ich neumývajte ak sú rozpálené od slnka alebo hneď po jazde, stačí počkať 15 minút pokiaľ vychladnú. Najlepšia je jemná kefa, alebo handrička, poprípade špongia či jelenica, nikdy nepoužívajte drôtené kefy, ani žiadne iné pomôcky na čistenie, ktoré by mohli disky poškriabať, aby časom nezačali hrdzavieť.

ATS Auvora Dark Grey

Po výmene kolies napríklad zimné za letné, ich tiež nezabudnite poriadne umyť a očistiť, neuškodí používanie ochranného vosku. Pravidelné čistenie vašich hliníkových diskov sa vám odvďačí na bezchybnej kráse a dlhej životnosti. Hliníkové disky od značky ATC sú dostupné pre každého nadšenca nemeckého dizajnu, ktorého láka kvalitný produkt za výhodnú cenu a výber podľa svojho vkusu. Netreba zabúdať na to, že značka ponúka špičkové výrobky vyhľadávané po celom svete, ktoré sú schválené európskymi normami.