Jednoducho oku lahodiaca

Na tieto všetky otázky si musíte zodpovedať skôr, než sa vydáte na cestu hľadanie novej postele. Väčšina z Vás vie dopredu čo chce, no často sa stáva že zmení názor pri pohľade na „tú pravú“. Nech preferujete akýkoľvek typ, určite všetkým bez rozdielu záleží na tom, aby bola posteľ dostatočne veľká a priestranná no zároveň veľmi pohodlná, no v neposlednom rade taká, ktorá sa do Vašej spálne bude hodiť.

My v SEGUM s.r.o. pre Vás máme pripravených na výber mnoho typov postelí pretože nám záleží na tom, aby si vedel vybrať skutočne každý. Rôznorodosť vkusu našich zákazníkov je tak rozsiahla, že sme svoju ponuku prispôsobili tak aby si u nás skutočne každý vedel nájsť to svoje, posteľ, ktorá mu po každej stránke vyhovuje najviac.

drevená posteľ

Dovoľujeme si dať Vám do pozornosti jednu z najobľúbenejších typov našich postelí – posteľ Ester Box https://www.segum.sk/produkt/ester-box. Svojim dizajnom a praktickou stránkou v jednom si získala srdcia mnohých zákazníkov, ktorý stavili na overenú klasiku, ktorou sú postele vyrobené z dreva. Posteľ Ester Box patrí medzi drevené postele s čistými a jednoduchými líniami, ktorá v žiadnej spálni nebude pôsobiť rušivo a bez problémov k nej budete vedieť doladiť aj ostatné doplnky či príslušenstvo ako napríklad nočné stolíky, ktoré nájdete tiež u nás. Pevná a stabilná konštrukcia postele Vám zabezpečí kvalitný a pohodlný spánok, ktorý od novej postele očakávate najviac.

drevená posteľ

Pohodlná, priestranná, jednoduchá, vyrobená z prírodného materiálu a dizajnovo dokonalo prepracovaná – to je posteľ Ester Box, ktorú môžete mať aj s veľkým úložným priestorom, no kúpiť sa dá aj bez neho, ak sa rozhodnete že ho nepotrebujete. Otváranie postele si môžete vybrať podľa toho, aký prístup by ste mali k posteli – buď z bočnej strany alebo zospodu od nôh, vybrať si môžete teda prevedenie, ktoré najviac vyhovuje Vašim priestorovým možnostiam. Dajte šancu klasike, ktorá nesklame azda nikdy – drevenej posteli, ktorá bude hrdo kraľovať vo Vašej spálni ešte dlhé roky.