Módne tipy pre dámske oblečenie na chladnejšie obdobie

Ženy sa rady obliekaju príťažlivo, pritom vo svojom šatníku nemusia mať tie najmodernejšie kusy oblečenia. Práve v tom spočíva ich tamojstvo, že sa neobliekajú príliš vyzývavo, stačí si zvoliť klasiku a každá žena môže vyzerať elegantne a štýlovo. Zlaďte si svoj vlastný outfit bez toho, aby ste išli do extrémov. Máme tu pre Vás zopár tipov, vďaka ktorým budete vyzerať skutočne ako pravá dáma.
 

Pletená vesta

Okrem pletených pulóvroch sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené aj pletené vesty, ktoré sa hodia ku rifliam, alebo ku čiernym nohaviciam, a pod ktoré môžete nosiť napr. bielu košeľu, alebo sa pod ňu sa dokonale hodí aj rolák.

Pletený kardigán

Hoci mnohí si myslia, že pletené kardigány už dávno vyšli z módy a sú skôr pre staršie vekové kategórie, opak je však pravdou. Dávam dodajú ženskosť, môžete ich kľudne nosiť ku rifliam, ku sukniam, stačí ku nim obliecť jednoduché tričko a kto chce ku vzhľadu pridať zvláštny šmrnc, môže si kľudne zvoliť vzorovaný model.

cardigan

Dlhý blejzer

Ženy rady nosia oblečenie v oversize strihu, predovšetkým, keď ide o kabáty a alebo blejzre. V jeseni väčšinou nesmú chýbať ku ženskému outfitu. Nosia sa väčšinou v šedej, béžovej  alebo v ťavej farbe. Môžete ich nosiť ku mokasínkam, dokonale sa hodia k rifliam, ku ktorým si môžete obuť členkové čižmy a zvláštny šmrnc im dodá tričko alebo pulóver s pásikmi. Dokonalý vzhľad môžete zvýrazniť červeným rúžom. Bude to skvelá voľba.

Kožený kabát

Kožený kabát, ktorý môže byť zhotovený aj z eko-kože, vyzerá vyzývavo, ale môže mať aj voľnejší strih, a pritom zoštíhľuje a zvýrazňuje ženskú postavu. Najviac sa hodia k rifliam a kľudne sa ku ním môžu obuť členkové čižmy, baganče alebo mokasínky.

Dlhý kabát s rovným strihom

Dlhé rovné kabáty zoštíhľujú postavu a hodia sa k rôznym oblečeniam, ktoré môžete zostaviť podľa vlastného obľúbeného vkusu. Najčastejšie ich ženy zvolia v čiernej alebo tmavšej farbe. Okrem látkových materiálov sú čím ďalej, tým  viac obľúbené aj TEDDY kusy.

šedý cardigan

Rolák

Keď hovoríme o jesennom oblečení, roláky jednoznačne patria do ženských šatníkov. V jesennej sezóne sú kľúčovými kúskami a najlepšie je rolák zvoliť v čiernej farbe, lebo čierna sa hodí ku akejkoľvek inej farbe.

Baretky

Elegantné dámy rady nosia baretky, ktoré sú vo svete módy ikonickým štýlom a prežili už nejednu jesennú alebo zimnú sezónu. Sú elegantné a ladnostné. Môžu ich nosiť dlhovlásky, alebo dámy aj s kratším účesom. Veríme, že ste si z našich tipov svoj najobľúbenejší typ ku jesennému outfitu, v ktorom sa budete cítiť pohodlne, elegantne, štýlovo, ale predovšetkým samy sebou.