Máte rodinný fotoalbum?

No ak to beriete fotografovanie ako vašu záľubu a radi chodíte s fotoaparátom, na to, aby ste vyhotovili kvalitný a pekný záber vám stačí kúsok umeleckého cítenia a kvalitný aparát. Zatiaľ čo v minulosti sme všade chodili na krku s fotoaparátom, dnes vám úplne spoľahlivo postačí aj mobilný telefón. Kvalitné fotoaparáty na mobiloch s vysokým rozlíšením vám dokážu vytvoriť skutočne nádherné zábery. A preto mobil používame pri každej možnej príležitosti. Fotíme vlastné selfie, fotíme celú svoju rodinu či blízkych a mobil vyťahujeme aj na zachytenie spomienkových momentov z dovoleniek či výletov.

fotenie

Plné galérie našich mobilov však majú niekedy aj nevýhodu. Zatiaľ čo tomu nie je tak dávno, kedy sme chodili s klasickým filmom, kde sme mali nafotené naše fotky, do kamennej predajne, dnes väčšine z nás postačia digitálne zábery v našich mobiloch. No fotografie vždy predstavovali kúsok našej minulosti a nemali by sme o to prísť. Fotografie sú zhmotnené spomienky, ktoré by ste si mali uschovať na čestnom mieste a pripomínať si ich každú možnú chvíľu. Ani sa nenazdáte a budete kresle spomínať s fotoalbum v ruke na šťastne prežité roky s vašimi vnúčatami.

film

Oslava, dovolenka, svadba, narodenie dieťaťa či portréty. Všetko sú to udalosti, ktoré sa hlboko spájajú s našim životom. Vytlačte si tieto fotografie a vytvorte si krásny rodinný fotoalbum, ktorý bude plný vašich životných spomienok. Vyvolanie fotiek dnes nie je žiadna starosť. http://www.unipo.sk/filozoficka-fakulta/instituty-fakultyifi/sos/uv Navštívte Fotkyzabbabku.sk a svoje digitálne zábery nahrajte do systému priamo z vášho mobilného zariadenia či notebooku. Vybrať si môžete aj požadovanú veľkosť a dokonca aj prémiovú kvalitu. Je už len na vás či budú mať vaše fotografie čestné miesto na stene či vo vašom rodinnom fotoalbume. Využitie tlač fotografií online ešte dnes a tešte sa z vašich fotografií vytlačených na papieri.