Plávková sezóna sa blíži

Leto je pre mnoho ľudí najobľúbenejším ročným obdobím a to obzvlášť pre ženy, pretože môžu svetu ukázať svoje telo v naozaj nádherných plávkach. Je však dôležité vybrať si také, v ktorých žena vyzerá dobre. Na výber je mnoho druhov a nespočetné množstvo farieb, alebo farebných kombinácií so vzormi. Najlepšie je si ich vyskúšať, aby sme zistili, či sa nám hodia, alebo v nich vyzeráme ako mačka vo vreci. Ženy, ktoré majú menšie proporcie si väčšinou vyberajú taký druh plávok, ktorý im na nich pridá. Vrchný diel bikín s push up efektom je preto tá najlepšia voľba, ako dodať svojmu telu nádherný výzor.

Bikiny v sviežich farbách so vzormi

Pokiaľ ste hore obdarované až príliš, alebo máte spravené spevnené poprsie, dobrou voľbou je klasický trojuholníkový vrch, ktorý zvýrazní vaše proporcie. Pri vrchnom diele plánok si môžete vybrať aj medzi tým, či chcete mať vypchávky, alebo ich chcete bez, čo si niekedy vyžaduje taktiež odvahu. Čo sa týka viazania, môžete si vybrať medzi dvomi druhmi a nimi sú klasické, ako sú na podprsenkách, alebo sa môžete rozhodnúť pre viazanie okolo krku. Samozrejme netreba zabúdať aj na spodnú časť bikín. Ak máte nejaké nedokonalosti na brušku, môžete si kúpiť plávky s vysokým pásom, ktorý vám zakryje to, čo nechcete dať svetu na oči.

Biele vzorované bikiny

Pokiaľ však máte krásne bruško a zadok, na ktorý ste hrdá, pokojne siahnite po tangách. U niektorých žien však treba na toto odvahu. Môžete si kúpiť aj spodný diel ktorý je na viazanie, no v tom prípade treba dávať pozor na to, aby sa vám v nežiadúcej situácií nerozviazali. Preto je dobre ich viazať na dvakrát. Siahnite po rôznych farebných kombináciách, vzoroch a samé prídete na to, ktoré sa vám hodia a v ktorých sa cítite dobre. Nakúpte si viac druhov a striedajte ich pokojne aj každý deň. Uvidíte, ako sa budete dobre cítiť. Vrch bikín pokojne kombinujte s krátkymi nohavicami alebo sukňou a tak budete mať dokonalý letný outfit.