Čo objavíte s tantrickou masážou

Tantrická masáž nemá nič spoločné so sexom, ak očakávate, že sa vám bude venovať dievča v tomto zmysle, a že budete striekať svoje semeno do vagíny, potom vás sklameme. Striekať môžete, ale iba v rámci masážnej procedúry, ale možno, že zistíte, že to striekanie mimo vagínu vás uspokojí viac. Môžete totiž využiť určité výhody tejto situácie:

tantra masáže

Krásy ženského tela – keď sa muž pustí do sexuálnych hier s partnerkou, je veľmi často v takej polohe, kedy si plne nedokáže vychutnať krásu jej tela. Niektorú jeho časť jednoducho prehliada, alebo je mimo jeho zorného uhla. Naopak tantrická masáž umožňuje vnímať pred sebou dievča v celej svojej kráse, a môžete si užiť aj časti tela, ktoré muži obvykle prehliadajú, ako napríklad bedrovú chrbticu, ramená a zátylok, alebo napríklad zvodné členky a hlbokú klenbu bosých chodidiel, ktoré samé o sebe dokážu navodiť silné vzrušenie.

erotické masáže

Uvoľníte sa – pri pohlavnom styku sú muži často sústredení na to, aby nezlyhali s erekciou a aby dokázali partnerku náležite vzrušiť. Obrovská zodpovednosť odviesť perfektný výkon v posteli môže mužom brániť v uvoľnení a prežívaní rozkoše zo samotného aktu. Niekedy si muž môže pripadať ako na futbalovom štadióne, kde sa očakáva, že jeho tím vyhrá a nasadí súperovi desať gólov do siete, možno si aj jeho partnerka myslí, že ten jej vyvolený jej obšťastní tromi orgazmami za pol hodiny, a sám jej potom vyplní bruško jeho semienkom. Na tantrickej masáži sa naopak sústredíte len sami na seba a svoje vlastné šťastie.

Žiadna fyzická námaha – niektorí muži sa pri sexe nadrú, a dokonca aj zdatní a skúsení pornoherci, čo trávia dlhé hodiny v posilňovniach. Leje sa z nich pri pohlavnom styku pot, ich partnerka síce vzdychá rozkošou, ale kropaje potu na čele, na hrudníku aj na chrbte, viditeľné aj na samotnom videu, jasne deklarujú, aký namáhavý sex to je. Vy sa naopak na tantre tomuto môžete vyhnúť, a užiť si expanziu sexuálnej energie tak, aby vás žiadna fyzická drina neobťažovala a neobmedzovala.