Svietidlá od LED produkt

Počuli ste už o spoločnosti LED produkt? Je to firma zaoberajúca sa širokým spektrom výrobkov v rámci LED výrobkov. Pri objednávke nad osemdesiat eur máte od nich garanciu dodania objednávky zadarmo a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov, celkom deväťdesiatdeväť percent ich výrobkov je dostupná skladom okamžite a preto sú jednotkou vo svojom fungovaní a prevádzke a radia sa k overeným obchodom s množstvom pozitívnych recenzií a spokojných zákazníkov, ktorí sa k nim s radosťou vždy opäť vrátia. Na ich prehľadom e-shope môžete nájsť produkty na všestranné zamerania a využitia.

luster

Tými sú LED zrkadlá, LED žiarovky, LED pásy so zárukou až 5 rokov, LED pásy s prúdovým driverom, vysokosvietivé LED pásy, LED pásiky s dĺžkou až 5 metrov, metráž LED pásikov, kompletné sady, na ktorých cenovo ušetríte, LED ovládače, LED napájacie zdroje, LED lišty a profily, spojky, konektory a vodiče, LED reflektory a LED panely, stropné svietidlá, LED moduly, LED pouličné a priemyselné svietidlá, LED stropné svietidlá odolné voči vode, LED osvetlenie Dual-White, LED moduly do stropných svietidiel, podhľadové svietidlá či pohybové senzory. Áno, znie to neuveriteľne, že toto všetko je k zakúpeniu na jednom jedinom mieste.

led retaz

V rámci spomínaných LED napájacích zdrojov si môžete vybrať spomedzi montážnych, vodeodolných, nábytkových, adaptérov, stmievateľných, učených na lištu typu DIN, MEAN WELL či MLED. V kategórii 12V napájacích zdrojov je v ponuke celkom 100 položiek. Napájací zdroj 12V Ledprodukt má trojročnú záruku. Filtrovať môžete od najlacnejších, kde cena začína na 3,90 eur a najvyššia možná suma, ktorú za napajácí zdroj v spoločnosti LED produkt dáte, je rovných 145 eur. Tieto cenovo veľmi výhodné produkty nájdete jedine u LED produkt. Firma si stojí za svojou kvalitou a očarí Vás skutočne širokým výberom.