Jeansy sú stále šik

Niektoré kúsky sa jednoducho nosia už niekoľko desaťročí a jeansy sú, samozrejme, jedným z nich. Každý z nás má iný vkus a má iný štýl obliekania. Móda napreduje, no napriek tomu sa niektoré druhy oblečenia stále nosia aj po dlhšom čase. Denimové kúsky sú rozhodne stále v móde, či už ide o rifle alebo riflové bundy. Môžete ich pokojne nechať visieť vo svojom šatníku, určite sa vám zídu, o tom niet pochýb. Možno sa trochu obmieňajú strihy, no materiál je stále šik. Opäť si môžete pokojne obliekať aj širšie strihy nohavíc, no obľúbené strihy, ktoré obťahujú postavu a rysujú jej kontúry sú stále asi najviac nosené.

jeansovina

Ide napríklad o strih slim jeans, prípadne skiny jeans a podobne. Úzke strihy ukazujú krivky v plnej kráse, sú akoby viacej ženské a môžete ich rôzne ladiť s topmi a blúzkami. Dnes už veľmi neplatí, že slim jeans sú iba pre ultra štíhle ženy a dievčatá. Obliecť si ich môže naozaj takmer každý. Pokiaľ chcete nohy a postavu skôr zoštíhliť, vyhnite sa pri slim jeansoch rôznym vzorom, roztrhaným aplikáciám a podobne. Hľadajte skôr hladké jeansy a tmavšie farby, ktoré opticky postavu zoštíhlia. AK chcete nohy predĺžiť voľte dlhšie verzie nohavíc a môžete si prípadne pod ne obuť topánky na podpätkoch.

jeansy a dievča

Nohavica tak topánku aspoň sčasti zakryje a nohy sa dajú podobne opticky i fyzicky predĺžiť. Rovnako pomôže aj vysoký pás a vrchné oblečenie za pásané do nohavíc. Aj to môže opticky pomôcť nohy predĺžiť. Vyskúšajte a uvidíte sami, ako krásne sa dá s módnymi kúskami a slim jenasami pracvať a experimentovať v krásnych a povznášajúcich outfitoch. Kto má zase naopak nohy štíhlejšie môže voliť aj bledšie farby a rôzne vzory a aplikácie na nohaviciach. Vytvárajú totiž veľmi krásny efekt a tak ak vám sadnú určite aj takto obohaťte svoje šatníky. Veď rôzne tipy jeansov sú skvelou investíciou, ktorá vám dlho vydrží.