Pri kvalitnom sexe zohráva podstatnú úlohu aj myseľ, predstavivosť a psychika

Človek okrem povinností a práce potrebuje rovnako tak aj potrebné uvoľnenie a kus zábavy. Je to prirodzené a týmto spôsobom veci fungujú, respektíve je nutné dobíjať energiu. Tú fyzickú dobijeme pravidelným spánkom, jedlom, tekutinami,… psychickú zasa zábavou ako napr. kvalitným filmom, videohrami, návštevou dobrých kamarátov,… ale nebudeme si klamať, veľmi efektívnu rolu v prípade psychického (a vlastne i fyzického) uvoľnenia zohráva naša sexualita.
Konkrétne sex, minimálne predstavy s ním spojené. Akýmsi príjemným odľahčením je čo i len striptíz, tantrická masáž alebo predstavaerotických služieb.Pusa, bozk, otlačok ženských pier.png

  • Niekto si predstaví svoju milovanú, iný možno fantazíruje nad sexi celebritami, no a v nejednom prípade sú to erotické služby Privatportal.

Práve erotika vie byť tým silným vzrušujúcim momentom a faktorom, kedy sa nachvíľu uvoľníme a necháme našej fantázii http://www.studium-psychologie.cz/obecna-psychologie/10-predstavivost-a-fantazie.html voľný priebeh, rovnako ako našim prirodzeným sexuálnym túžbam.
Prvotné a postupne zvyšujúce sa vzrušenie je dokonca častokrát vítaným základom sľubne vyvíjajúceho sa večera. Ak vám záleží na príjemne rastúcej chuti, ktorú vo vás dokážu vyvolať práve vhodne vykonávané erotické praktiky, môžeme si predstaviť kvalitný a čoraz obľúbenejší tantrický sex.
V tomto prípade nevravíme len o dosiahnutí fyzického pôžitku, ale takisto zapájame svoju psychickú stránku, predstavivosť a zmysly.
Ako už asi tušíte, táto aktivita si žiada viac času, predovšetkým uvoľnenie a nikam sa neponáhľať. Počas nej vzniká už zmienené postupné vzrušenie, ktorého následkom dokáže byť zážitok oveľa kvalitnejší.Sex, zmyselnosť, emócie.jpg

  • Vyžadovaná je vzájomná harmónia a dokonalé telesné i zmyselné prepojenie sa s osobou, s akou tantrické postupy praktizujete.

Stále známejšie sú takisto odborné služby praktizujúcu tantru a sú dostupné nielen pre jednotlivca, ale dokonca aj pre páry. Ich milostný život rázom môže nabrať doposiaľ nepoznanú dimenziu a obohatiť ich o množstvo nových sexuálnych zážitkov.