PDR metódou sa opravujú preliačiny na aute

Svet sa pohol v ústrety motorizmu a automobil má už dnes, ak nie každý človek, tak aspoň každá rodina. Cestovanie sa stalo veľkou súčasťou nášho života a kúpa auta je často nesmierne krásna a dôležitá udalosť, na ktorú sa teší každý nový i starý vodič. Či už sa chystáte kúpiť si úplne nové auto drahej značky, alebo niečo úspornejšie, prípadne chcete investovať len do ojazdeného auta, ktoré vám ušetrí nejaké tie eurá navyše, vždy sa snažíte, aby vaše auto vyzeralo skvelo.

karoséria auta

No kde tu sa môže pritrafiť nejaká menšia nehoda, či už nám k tomu dopomôže nepriaznivé počasie, krúpy, vietor a polámané haluze stromov, či nepozornosť pri parkovaní. Stáva sa, že sa zrazu niekde na karosérii auta, objaví menšia lebo väčšia preliačina, ktorá naraz kazí dojem. Prípadne možno zvažujeme kúpa už ojazdeného auta, ktoré má veľmi výhodnú cenu práve preto, že má nejakú tú chybičku krásy, ako je preliačina na karosérii. V takom prípade si možno spomeniete na to, že sa prelačiny na aute dajú nechať veľmi efektne, rýchlo a naozaj pekne opraviť metódou PDR. Pri používaní PDR (Paintless Dent Repair) bude preliačina na aute odstránená bez potreby lakovania, brúsenia a podobných úprav. Jednoducho sa preliačina vyrovná tak, že auto bude vyzerať ako pred poškodením. Samozrejme, ak máte už poškodený lak, preliačina sa dá napriek tomu vyrovnať, no keďže PDR lakovanie nepoužíva, poškodený lak bude treba riešiť potom samostatne. Avšak vyrovnanie preliačin totuto skvelou prevratnou metódou vám ušetrí iste veľmi veľa času, ktoré by auto strávilo normálne v servise a iste aj množstvo financií.

preliačiny na aute

PDR metódou sa už podarilo napraviť množstvo preliačin na autách a ich karosériách, a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Táto metóda je vskutku veľmi efektívna a rýchla, preto sa skúste informovať na všetko, čo potrebujete, ak aj vy máte preliačinu, ktorú by ste chceli dať opäť do pôvodného stavu a tvaru.