Masáže, že odvážnych

Čo Vás napadne ako prvé pri slove masáž? Drvivá väčšina z nás si istotne predstaví masáže, ktoré uvoľňujú bolesti chrbtice. Počuli ste už ale o senzuálnych masážach? Senzuálne masáže Bratislava pre mužov aj ženy neslúžia na uvoľnenie od bolesti ale na dokonalý oddych, relax v spojení so vzrušením, ktoré Vám profesionálne vyškolená masérka vie poskytnúť. Senzuálne či tantrické masáže by sa mali vykonávať v prostredí, ktoré je Vám naozaj príjemné a cítite sa tam ako doma. Aj maličkosti ako príjemná vôňa či čisté prostredie Vám dokáže dopomôcť k maximálnemu uvoľneniu a preto si masáž môžete užiť naozaj naplno. Čo všetko môžete očakávať od senzuálnej masáže?

masáž

Skúsená masérka, ktorá je vyškolená k vykonávaniu senzuálnych masáží sa o Vás postará lepšie než by ste čakali. Pred samotnou návštevou je však dôležité sa objednať. Dohodnite si termín, na ktorý budete schopný aj reálne prísť, avšak v prípade, že by ste si to predsa len rozmysleli a rozhodli sa na masáž neprísť, dajte nám telefonicky vedieť a miesto tak uvoľniť ďalšiemu klientovi. Pred masážou je dôležité aby ste nekonzumovali žiadny alkohol ani iné omamné látky, pod vplyvom alkoholu Vás môže masérka odmietnuť. Masérku, ktorá sa Vám bude počas celej masáže venovať si môžete vybrať sami podľa sympatií – najdôležitejšia je totiž Vaša spokojnosť. Pokiaľ si vyberiete masérku, s ktorou sa podľa Vás budete cítiť najpríjemnejšie, masáž môže začať.

relax

Pred masážou je potrebné aby ste prešli dôkladnou sprchou, ktorú samozrejme poskytujeme priamo u nás. Dôsledná hygiena je veľmi dôležitá pri tomto type masáži, preto by ste to nemali zanedbať. Senzuálne masáže rovnako ako aj tantrické masáže slúžia k uvoľneniu a po návšteve nášho salónu by ste sa mali cítiť oddýchnutý ako ešte nikdy. Budete radi aj za Vaše opakované návštevy a spokojnosť, o ktorú sa usilujeme najviac.