Byt ako rozprávka

Aj zajtra kopec roboty ešte aj kuriér príde mi. ako si udržujete byt my tak útulne nepotrebujem extra mamonu na extra luxus si nepotrpím ani prehnané gýče neznášam ale mám rada nábytok drevený nie tie kadejaké umelé moderné nábytky klasiku mám rada. Mne aj tie novodobé kuchyne čo majú ten ostrovček pripadajú ako umakart umelé nie na klasickú linku kuchynskú nejakú peknú sú aj cirka po 600 eur čo potrebujete byť ako celebrita hlavne že je. Ja nepotrebujem za 5000 eur choré no to majú taký čo sa chcú ukazovať čo nevedia kde dať peniaze. Chamtivci chcú len prestížne veci mať. nehovorím že nemať pekné veci v byte ale stačí mať aj klasický nábytok. Ja nepotrebujem mať také onaké dekoračky až po samú zem a podotýkam nechutné gýče.

nepotrebuješ hrad na miesto domu

Opis bytu moja pekný byť rodinného typu dvojizbový útulný máme SPALNU, OPYVACKU, KUCHYNU, KUPENU, KUCHYNU, WC všade máme klasický nábytok. Mám aj svoju malú pracovňu síce nie extra veľkú ale stačí že mám pracovný stôl mám otáčavé kreslo, pc, nástenku, a podobne. Ľudia sú tak chamtivý neviem už čo by chceli asi hrady a zámky mať 50 izieb a gýče kde sa pozriete choré načo im je to 10 áut a podobne. Aj známa aká chorá objednáva v kuse veci bohvie kde to dáva chorá . Už neviem či sa dostane von cez dvere také to má asi zapratané alebo navyše to vracia späť cez poštu a kuriérsku službu ale tí si musia myslieť že jej šibe že je na liekoch čo nepochybujem že je veľakrát na nich v nej sa nevyzná ani sám Pán Boh otras.

elegancia bytu

Chuderka asi je patrične na nervy nemá lukratívnu robotu za 10000 eur mesačne lebo ju vyrazili robila pre SSP dozornú radu podľa známosti papaláš ju tam dosadil už by chcela byť prezidentkou Slovenskej republiky asi mimochodom fakt úbohé ďaleko to dosiala a má dva ako že titule. Nepomôže ani to nikomu lebo vieme aká je doba zlá neistá ľudia sa len náhlia za peniaze ale čo keď niečomu príde čo určite bude tak. Neviem či ste sa stretli takými bytmi že ľudia majú pokrovce na stenách choré ako cigánsky šiator alebo tie cigánske nábytky ako MOJSEOVA NORA  hotové múzeum už len GROFI jej tam chýbali ale teraz po rokoch vytriezvela má klasicky zariadený byt už na dôchodku ako jajkala aký má malý dôchodok keby ozaj mala ako hovorí nebývala by v drahom byte v BA reči  veď čo všetko má tá za ušami veď viete.