18 dermatologicky testovaných vôní na pranie miesto aviváže

Rutina niekedy vedie človeka k rôznym pocitom a nie každý ju zvláda úplne komfortne. Stratiť môžete chuť, motiváciu a nakoniec aj náladu. Nech už sa jedná o akúkoľvek činnosť, je zmena či malá inovácia niekedy naozaj prospešnou a účinným okorenením. Podobne sa to môže stať napríklad pri pravidelne sa opakujúcich domácich prácach. Je dobré si túto činnosť niekedy spestriť inými podnetmi, na ktoré sa budete tešiť. Pretože – domáce práce sa jednoducho urobiť nejako musia a ani budúci týždeň sa ich nezbavíte, tak prečo si ich nespraviť príjemnejšími? Či už si zvolíte svoju obľúbenú hudbu, alebo si vypočujete nejaký zaujímavý podcast. Snažte sa nájsť podnety pre svoju myseľ, ktoré vám budú príjemné a naladia vás pozitívne. No a jedným z podobných podnetov môže byť aj vôňa.

parfémy na praní

Voňavé pranie a upratovanie

Prerušte teda svoju rutinu dôraznými podnetmi, ako sú napríklad zaujímavé, príjemné a intenzívne vône. Voňavé pranie a voňavé upratovanie môžu byť oveľa väčšou zábavou! Príjemná vôňa vám určite ovplyvní náladu pozitívne. Rozhodne odporúčame pri vôňach siahať najmä po tých prírodných, ktoré sú našim zmyslom prirodzenejšie a podnietia receptory v mozgu. Podobné obsahujú aj olejové parfémy do prania Essentia Nature. Pranie sa tak stane zážitkovou činnosťou a vône si môžete striedať v oveľa kratších intervaloch než je to pri bežnej aviváži. Na výber je totiž až 18 dermatologicky testovaných vôní vyrobených z esenciálnych olejov. No a doplniť ich môžete pracími pásikmi, ktoré ideálne nahradia bežné pracie prostriedky. Sú eko a 100 % biologicky odbúrateľné. Paráda!

mini sada

Z rutiny motivácia

Podobným spôsobom si môžete z rutiny urobiť príjemnú činnosť, ktorá vás povzbudí a dodá vám energiu. Podnety ako je hudba alebo nádherná vôňa dávajú našim zmyslom obrovské impulzy a my sa hneď cítime inak. Takto sa postupne môže stať s rutinnej činnosti zábava alebo motivácia, na ktorú sa budete až tešiť. Vytvorte si hru vôní a impulzov z vášho prania a upratovania tiež.