Vnútorné a vonkajšie zábradlia, realizácie zo skla

Nie každý z nás má to šťastie, že má vlastnú záhradu, kde môže pestovať rastliny od výmyslu sveta. Určite svoje by o tom mohli povedať tí, ktorí bývajú v paneláku. Každopádne, aj na balkóne sa dá pestovať zeleň a s využitím mnohých inšpirácií ako na to, od balkónovej klasiky až po náročnejšie variácie v pestovaní zelene na našom balkóne, nesmie chýbať zábradlie. Kde a ako si vybrať to správne a cenovo aj dostupné, vám poradíme v našej firme LMmont (stavebno-obchodná spoločnosť), ktorá navrhuje esteticky pôsobivé riešenia už viac ako 15 rokov. Vyhovuje vám skôr nerezové zábradlie ako sklenené?

Nerezové zábradlia od firmy LMmont

Chcete zatraktívniť vzhľad vášho balkóna práve tým správnym výberom jeho neoddeliteľnej súčasti, ako je zábradlie na balkon https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/? Veľmi radi vám poradíme a vyhotovíme riešenia na mieru pre každého. Nájdete nás na adrese: Dukelská štvrť, Dubnica nad Váhom. Mnohé skvelé nápady na realizáciu balkónov nájdete na našej webovej stránke. Stačí nám zavolať alebo sa s nami spojiť prostredníctvom e-mailu a vyhotovíme vám ponuku riešenia na mieru. Okrem vonkajšieho zábradlia balkónov ponúkame aj produkty, ako sú: sklenené posuvné dvere, sklenené steny, a rôzne atypové riešenia. Nie ste si istí, aké riešenie je pre vás najlepšie?

Sklenené zábradli od firmy LMmont

Radi vám poradíme. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle: *421 918 973 211, veľmi radi vám so všetkým pomôžeme a poradíme. Vyberte si funkčné a moderné zábradlie s dlhou životnosťou, ktoré nevyžaduje žiadnu povrchovú úpravu iba bežné čistenie od nečistôt. Radi vás privítame na vyššie spomenutej adrese, alebo sa môžete spojiť telefonicky či e-mailom s naším pracovníkom, ktorý vám vždy ochotne poradí a vystaví cenovú ponuku. Tak neváhajte a príďte nás navštíviť do našej predajne, alebo nás oslovte telefonicky, náš tím je vždy pripravený vám poradiť. Tešíme sa na vás.