Nekonečný internet

Keby tak dva roky smiech. No asi by sme všetko zabudli čo sme sa naučili . To COVID obdobie bolo des ale na to že sme boli doma celkom fajn ale inač otrasné čo sa robilo v tom období škoda reči. Akurát si nastavujem kalendár na prácu online učiť len cez mobil sa to dá ťažko lepšie cez pc ale momentálne píšem tak sa mi to inak nedá. Za 45 minúť doučujem dve hodiny do 15 hodiny a o 16 výklad. Mám čo robiť ja by som síce varila ale keď takto učím poobede mne sa nedá a ja fašírky neľúbim ani nemôžem kvôli pankreas chronický zápal a histamín potvorky sú to. Ale poďme ďalej. Napíšte mi alebo dajte mi nejako vedieť kto pracujem HOME OFFICE na jednej stránke veľká výhoda na druhej nie nezarobíte moc veľa ale asi ako kto. Len nemusíte nikam chodiť v tom vidím veľký potenciál . Je to super že už v dnešnej dobe sa dá hocičo na internete pc ale podotýkam to potrebujete riadne nabúchanú mašinku nie starý šrot.

retro pc

Ja som našla prácu online INFLUCER podnikateľ zdieľam jednej spoločnosti na bicykle fotografie a podobne vyzerá to fajn ale uvidím koľko to prinesie euro za mesiac musím ešte dohodu podpísať dať vytlačiť ale chcela by som to robiť aj cez inú platformu uvidím čo čas prinesie na dôvažok si myslím keď sa chce nájde sa práca hocijaká aj online. Od výmyslu sveta kto je taký expert ako ja má vyhraté. Jaj keby toto bolo viac platené boli najlepšie. Dobré ránko včera v nedeľu som už nemohla písať mala som doučovanie dve hodiny a potom výklad a potom prišla kamoška pre kozmetiku AVON . Hurá dnes mi prišiel nový katalóg FARMASI  v mesiaci marec to koncom a apríl budem objednávať neviem sa dočkať mám aj iné kozmetiky objednám z každej niečo.

ako pracovať online aj sa zabaviť

Teraz som objednávala online za vyše 90 eur dve objednávky pre známe ale aj niečo pre seba v stredu ich vyberiem včera mi kamoška nechala 40 euro na balík. Dnes mám doučovanie až večer niečo popíšem ale hlavne sa budem venovať sebe. o 10 hodine opakujú Nákupne maniačky a ďalšie nové diely sú pred 16 hodinou od dnes do piatku. Včera mi kamoška darovala ďalšie známky ale musím si kúpiť ešte na to album , Popíjam kávičku. 2.3 mala moja obľúbená herečka USCHI GLAS čo hrala vo WINETTOU  80 rokov má síce veľa rokov ale mali by sme si brať od nej a jej podobnej príklad stále pracuje píše knihy ,hrá a podobne je to TOP žena má môj obdiv. Rozhodla som sa že si zarobím písaním životopisov, diplomových prác, slohov a podobne.