Moži a sex priváty

Už ste niekedy premýšľali nad tým, čo hľadajú muži na sex privátoch v Bratislave? Tiež som o tom celkom dosť premýšľala a tak som sa rozhodla, že o tom napíšem článok. Ako to cítim a čo si o tom všetkom vlastne myslím a aký je môj názor na celú túto vec. Poznám plno mužov, ktorí chodia na sex priváty a to za rôznym účelom. Niektorí si chcú užiť dobrodružstvo a skúsiť niečo nové. Samozrejme, že keď sa nemusia viazať a môžu si užiť na jednu, dve alebo jednoducho pár nocí, tak ich to láka. Niektorí dokonca chodia na sex priváty aj keď majú rodinu a deti. A toto sa mi celkom dosť nepáči a príde mi to divné. Nechápem totiž, ako toho môžu byť schopní.

s

Sex priváty by mali navštevovať len tí, čo nemajú žiadne záväzky a nemusia premýšľať nad svojou ženou a deťmi, ale takto to bohužiaľ nefunguje. Niektorí muži sa nepozerajú naľavo, alebo napravo – jednoducho idú a neobzerajú sa na to, že majú rodinu a deti. Možno, že im to v ich manželstve, alebo partnerstve neklape a to z dlhodobého hľadiska… ale ísť namiesto toho na sex privát a neriešiť problémy, to predsa nie je riešenie. Naopak muži ktorí sú slobodní si môžu robiť čo chcú a nemusia mať zlé svedomie. On taký sex na priváte môže byť lákavý.

s

Navyše si môžu vybrať aj nejakú slečnu podľa svojich preferencií, ktorá sa im bude páčiť. Na erotickom sex priváte pracujú všetky druhy žien – ako štíhle, tak aj pri tele a každý muž si tam nájde to svoje. A pokiaľ bude chcieť, môže pri vzájomných sympatiách pozvať nejakú ženu aj na rande. Ale ak už sa z toho bude vyvíjať niečo iné ako románik na pár nocí, musí počítať s jej prácou. Nie je úplne jednoduché si začať niečo s dievčaťom, ktoré pracuje na sex erotickom priváte… A pre niektorých mužov to asi môže byť naozaj veľké sústo. Každopádne pokiaľ mužovi chýba vzrušenie a hľadá zábavu, tak na erotickom priváte sa mu určite zapáči.