Žiť sa dá všelijako

Už dávno si so svojou ženou nezažil nič vzrušujúce a erotické? Vždy sa na teba len osopí a ty nemáš ani chuť na ňu liezť? Sex by mala najradšej iba raz do roka, ak vôbec? Nebaví ťa stále ju presviedčať, že by si si dal povedať? Nechápe tvoje náznaky, že by si mal na ňu chuť? Je to vôbec zázrak, že máš ešte po tom všetkom na ňu chuť, no i tak ti nesplní tvoje želanie a ty ostávaš smutný? https://www.csfd.cz/tvurce/71218-vladimir-smutny/ ? Prečo sa nevie vcítiť do tvojej situácie, že aj ty potrebuješ zažiť tie krásne pocity, keď sa sexuálne uspokojíš?

model-3063340_1920

Samozrejme, že sa dá žiť všelijako. Niekedy bez sexu človek vydrží naozaj dosť dlho, až príliš dlho na to, aby to mala byť pravda, ale to nie je dlhodobé riešenie a ty to dobre vieš. Svoju manželku ľúbiš, no keď má túto chybičku krásy, tak ju nechceš kvôli tomu predsa opustiť. Raz alebo pár krát mesačne navštíviť sex portál Privatportal a poriadne sa vyblázniš na nejakej inej slečne, ktorá to bude s tebou chcieť skúsiť. Sám si môžeš vybrať, ktorá by sa ti páčila. Je to anonymné a úplne bezpečné. Tvoje tajomstvo zostane ukryté pred zrakom kohokoľvek, takže si môžeš užívať dosýta. Tvoja manželka alebo partnerka si možno ani nevšimne, že už toľko neprosíš o to, aby si s tebou užila. Možno dosiahneš ten pravý efekt, ktorý by si si prial a to to, že s tebou nakoniec predsa len začne spávať a ty budeš zahojený. Uvidíš. Kým neskúsiš, nezistíš.

girl-2065647_1920

Život bez sexuálneho uspokojenia nestojí za veľa. Neoplatí sa odopierať si sex len za to, že ti ho nechce dopriať tvoja polovička. Bohužiaľ, ale je to tak. Je to jej chyba, že sa nevie na teba už ani pozrieť a navnadiť. Keby veľmi chcela, tak sa posnaží, no ona je myšlienkami niekde úplne inde a kašle na teba. Nenechaj to len tak. Uži si a vyblázni sa poriadne s niekým, kto o teba stojí. Budeš vyrovnanejší a spokojnejší. Sex dokáže divy, tomu by si ani neveril.