Polohovateľné rošty ponúkajú nepoznané možnosti.

Pri výbere vhodnej postele do spálne sa často riadime nepodstatnými parametrami, ktoré nám však kvalitný spánok nezaručia. Mnohí si preto ešte aj dnes vyberajú posteľ iba podľa farebného odtieňa alebo tvaru, a potom sa čudujú, prečo je ich spánok nekvalitný a ráno sú celí dolámaní. Pri výbere vhodnej postele by sme si mali všímať hlavne výber správneho roštu, čo platí aj v prípade, ak si dávame zhotoviť posteľ na mieru.

spálňa

V súčasnosti už mnohí siahajú po polohovateľných roštoch, ktoré ich majiteľom prinášajú množstvo výhod. Polohovateľné rošty je možné polohovať v oblasti hlavy a nôh, čo prináša množstvo zdravotných benefitov pre ľudí s problémami chrbtice alebo nôh. Takéto rošty je možné nastavovať do požadovaných polôh, ktoré poskytujú pri ležaní úľavu od bolesti alebo aj potrebné prekrvenie končatín.

spálňa

Kvalitný polohovateľný rošt si už dnes môžete zaobstarať aj do ceny menej ako 100 €, takže ak máte o túto vymoženosť záujem, bude pre vás ideálny polohovateľný rošt EXPERTFLEX HN 5V segum.sk. Tento rošt sa dá nastavovať v oblasti nôh a hlavy pomocou kvalitných kovaní, ktoré sú zárukou dlhej životnosti a funkčnosti tohto roštu. Pružné lamely tohto roštu sú uložené vo výkyvných pružných puzdrách, takže sa veľmi ľahko prispôsobujú pohybom ľudského tela na matraci a preto je spánok veľmi kvalitný. V strednej časti roštu je možné nastavovať tvrdosť lamiel, takže si ich nastavíte presne podľa svojich individuálnych požiadaviek. Všetky časti roštu sú vyhotovené z veľmi kvalitných materiálov, takže rošt vydrží aj pravidelné zmeny polôh a bude funkčný dlhé roky.

Polohovateľný lamelový rošt EXPERTFLEX HN 5V vám umožní také polohy postele a matraca, ktoré ste doposiaľ nepoznali. Ak radi na posteli dlhé hodiny čítate knihy, alebo si radi vyložíte nohy na vyvýšené miesto, je tento rošt vynikajúcim riešením a jeho výhody budete využívať pravidelne.