Site Overlay

Erotické masáže, na ktoré nezabudnete

Erotiku, sexuálne túžby chtíč neprežívame len fyzickým kontaktom – príťažlivosť a chcenie pociťujeme všetkými piatimi zmyslami.

Oko poteší nádherná žena a jej laden krivky, apelovať naň bude príjemné prostredie zariadené do najmenších detailov. Na váš čuch zapôsobia vonné oleje a sviečkky, ktoré sú rovnako dôležité pre pocit útulného a intímneho tepla ako pre príjemnú vôňu. Vaše uši potešia nielen príjemné vzdychy a trenie tiel o seba navzájom, ale aj tichá a vkusná orientálna hudba. Tá vás podnieti k rytmickým pohybom a atmosfére dodá istú periodickosť, ktorú dve neznáme telá ocenia. Pri senzuálnej, či inak povedané aj erotickej masáži vám vieme poskytnúť kávové nápoje, čokoládu či “bublinky” (sekt).

pôžitok

No predovšetkým je pre erotickú masáž https://www.tantradiamond.sk/dôležitý dotyk. Správne vedené dotyky vedia v človeku vzbudiť pocity, o ktorých netušil, že existujú. Ak sa vás bude naša nádherná masérka dotýkať tak, ako jej dovolíte, bude vás dráždiť až do siedmeho neba, kam sa dostanete vyvrcholením pri masáži lingamu, či aj pred ňou. Lingam je rozšírený výraz, ktorým sa označuje mužské prirodzenie, falus.

obojstranná masáž

Sami sa rozhodnete, či sa chcete do masáže aktívne zapojiť alebo sa radšej pasívne poddáte klzkému telu exotickej ženy, ktorá zo seba necháva predstavivosti len málo.

Ak sa rozhodnete pre jeden z našich programov, radi sa s vami dohodneme – telefonicky či emailom, po slovensky aj anglicky. A to v otváracej dobe od deviate ráno do jedenástej v noci. Tieto časy sú vyhradené pre chod celého nášho centra a preto práve v tomto čase poskytujeme aj masáže. Ozvať sa je potrebné vždy aspoň hodinu dopredu, aby sme vedeli pripraviť všetko pre váš komfort a nezabudnuteľný zážitok. Za túto dobu vydezinfikujeme miestnosť, v ktorej budete, pripravíme všetko od olejov až po sviečky a hudbu. Vami zvolená masérka sa za túto dobu pripraví, aby bola k nakusnutiu… len pre vás.